KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16406435

nr 1640 6435

Heiner Peter Norberg

(f. 1939), Sverige

Etsning, "Hamlet som Hamlet". Signerad, numrerad 11/20, daterad -84, Bildmått: 49x30 cm, yttermått inklusive ram: 65x45 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 september 2024
kl 18:43:55

30/8 17:55:35 1      100 kr
2/9 18:04:53 2      Vinnande bud

Heiner Peter Norberg

Läs mer om Heiner Peter Norberg